SOWUL & SOWUL

Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 2
11- 300 Biskupiec
tel 89-537-70-40
fax: 89 573 70 50
e-mail: biuro@sowul.pl
www.sowul.pl

Sowul & Sowul Sp. z o.o. jest doświadczoną firmą w branży rolniczej. Powstała w lutym 2003 roku jako firma rodzinna. Spółkę tworzą specjaliści z dużym doświadczeniem. Wśród naszych pracowników znajdują się rolnicy z ponad 30-letnim stażem w branży nasiennej oraz młodzi, pełni zapału absolwenci Uczelni Rolniczych. Podstawową działalnością firmy Sowul & Sowul jest kontraktacja i produkcja nasion do mieszanek traw: pastewnych, gazonowych i drogowych.
Mieszanki te są wytwarzane głównie z nasion pochodzenia polskiego. Przy opracowywaniu receptur korzystamy z doradztwa kadry naukowo-technicznej Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego i Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Olsztynie. Największą wagę przykładamy do jakości sprzedawanych produktów, profesjonalnej obsługi klienta oraz szybkiej i sprawnej realizacji zamówień.
W roku 2007 firma Sowul & Sowul stała się pełnoprawnym członkiem i udziałowcem Hodowli Roślin Bartążek grupa IHAR. Jesteśmy przekonani, że inwestując w badania i rodzimą polską markę osiągniemy wyznaczone cele i będziemy mogli wspólnie z naszymi Klientami wyznaczać nowe kierunki rozwoju w hodowli traw i roślin bobowatych.