MICHEL

Pasze sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 33
64-030 Śmigiel
tel. 65/ 5180734
fax. 65/ 5437204
michel-sp@michel-sp.pl
www.michel-sp.pl

Wiedzę i doświadczenie firma MICHEL zawdzięcza wykwalifikowanej kadrze oraz ścisłej współpracy z europejską czołówką specjalistów w dziedzinie żywienia zwierząt – między innymi niemiecką firmą MIAVIT producentem mieszanek mineralno-witaminowych.
Liczne poszukiwania innowacyjności doprowadziły do wybudowania nowoczesnej wytwórni pasz, która jako jedyna w Europie Środkowej wyposażona została w technologię mikronizacji. Mikronizowane surowce paszowe cechują się wysoką strawnością i przyswajalnością składników pokarmowych. Dzięki tej technologii mieszanki paszowe są bardzo dobrej jakości co pozwala na osiągnięcie wysokich wyników produkcyjnych.
Firma Michel posiada w swojej ofercie mikronizwane prestartery dla prosiąt, Musli dla cieląt, zapewniające pewny i stabilny odchów, przy wysokich dobowych przyrostach.
Dodatkowo mikronizowane surowce zbożowe znalazły zastosowanie w żywieniu drobiu oraz zwierząt futerkowych.

Michel – Klienci
Jesteśmy równie odpowiedzialni za hodowlę zwierząt naszych klientów jak oni sami. Relacje z naszymi odbiorcami oparte są na wzajemnym zaufaniu i współpracy. Nasi doradcy żywieniowi przekazują klientom fachowe porady oraz wskazują jak racjonalny sposób żywienia wpływa na poprawę efektywności produkcji.
Jesteśmy po to, aby kompleksowo wspierać hodowców.