EW Nutrition

Polska Sp. z o.o.

ul. Poznańska 75e
62-040 Puszczykowo

Jędrzej Standar
tel. kom. 697 777 104
e-mail: jedrzej.standar@ew-nutrition.com
www.ew-nutrition.com

EW Nutrition jest światowym liderem w rozwoju i produkcji bioaktywnych produktów bazujących na sproszkowanych jajach (Globigen ®). Ponadto posiadamy własne zespoły badawcze, które pozwalają na rozwój innowacyjnych dodatków paszowych, na przykład z ekstraktów roślinnych i olejków eterycznych (phytobiotyków; Activio ®), mykosorbantów (Mastersorb ®) probiotyków i suplementów dla zwierząt gospodarskich i zwierząt domowych, jak również naturalne rozwiązania w żywieniu człowieka. Nasze know how dla tych produktów opiera się na znajomości faktów przyrodniczych i ich uwarunkowań. Zapewniamy rolnikom możliwość zwiększenia zdrowia zwierząt oraz obniżenia kosztów produkcji.
EW Nutrition jest dostawcą do przemysłu paszowego i premiksów w ponad 30 krajach. Naszymi klientami są również producenci preparatów mlekozastępczych oraz karmy dla zwierząt, weterynaria, firmy farmaceutyczne oraz firmy handlowe działające na rynku rolnym.
EW Nutrition posiada certyfikat GMP +. Obecnie firma ma siedzibę w Visbek, Bremen, Gifu (Japonia) i Des Moines (USA). Ze względu na szybki rozwój w tych obszarach działalności EW Nutrition będzie nadal inwestować w badania i rozwój innowacyjnych rozwiązań, aby móc zapewnić przemysłowi, a również rolnikom produktów, które są zawsze o jeden krok przed konkurencją.