CEDROB PASZE

Ujazdówek 2A
06-400 Ciechanów
tel. 23 675 03 30
fax 23 675 03 63

CEDROB PASZE to marka GRUPY CEDROB, w skład której wchodzą obecnie trzy nowoczesne wytwórnie zlokalizowane w Gumowie, Raciążu i Rypinie. Już w drugiej połowie 2018 roku dołączy do nich kolejna – w Ligocie Dolnej koło Kluczborka. Będzie to najnowocześniejszy obiekt tej kategorii w Polsce i jeden z czołowych w Europie o mocach przerobowych na poziomie ponad 2,5 tys. ton na dobę.
Mieszanki CEDROB PASZE to produkty wysokiej jakości – efektywne w hodowli i całkowicie bezpieczne dla drobiu i trzody chlewnej. Proponowane przez nas wszystkie programy żywienia drobiu i trzody chlewnej zostały opracowane w oparciu o najnowocześniejszą wiedzę i zalecenia z zakresu żywienia tych zwierząt.
Każdego roku CEDROB PASZE potrzebuje do produkcji 600 tys. ton zboża, w tym 250 tys. ton pszenicy, 200 tys. ton kukurydzy, 50 tys. ton pszenżyta, 12 tys. ton jęczmienia. Skupujemy też około 100 tys. ton kukurydzy mokrej, którą suszymy w trzech suszarniach o wydajności 2 000 ton na dobę.
Do współpracy z dostawcami zboża podchodzimy w pełni profesjonalnie. Nie zapominamy o szacunku i zaufaniu do lokalnego dostawcy, gdyż ważnym ogniwem CEDROB PASZE są właśnie współpracujący z nami lokalni rolnicy, których dziś jest już ponad 5 000.
CEDROB PASZE sukcesywnie poszerza kierunki rozwoju. Wieloletnia współpraca w zakresie hodowli trzody chlewnej to najnowsza, atrakcyjna propozycja, którą mamy Państwu do zaoferowania.
Zapraszamy na www.cedrobpasze.pl.