EURO MTG

Agencja wydawniczo-reklamowa
ul. Mlądzka 10, lok. 3
04-136 Warszawa
tel. 22/ 308 82 22
fax 22/ 489 60 90
e-mail: biuro@euromtg.pl
www.euromtg.pl

www.AGROSUKCES.pl; www.AGROBUDOWNICTWO.pl;
www.AGROSKLEP24.pl; www.AGROPROJEKTY.pl
www. RolniczeOgłoszenia.pl

AGROSUKCES.pl – Portal Nowoczesnego AgroBiznesu – portal internetowy poświęcony rolnictwu zawiera zbiór informacji z różnych dziedzin: rolnictwa, hodowli, uprawy, prawa, finansów, Katalog firm rolniczych, etc. Informacji niezbędnych do funkcjonowania nowoczesnego agrobiznesu.

AGROSKLEP24.pl – prawdopodobnie największy w polskim internecie sklep dla rolników i hodowców. Tysiące produktów o wysokiej jakości, niezbędnych w gospodarstwie i hodowli, w atrakcyjnych cenach. Sprzedaż wysyłkowa.

AGROBUDOWNICTWO.pl – internetowy serwis branżowy budownictwa rolniczego, wiejskiego i agroprzemysłowego. Nowoczesne rozwiązania dla wsi, rolnictwa i przemysłu. Prezentuje ciekawe materiały dotyczące tematu agrobudownictwa. Oferuje towary i usługi w dziedzinie szeroko pojętego budownictwa rolniczego. Z nami zbudujesz najlepiej i w rozsądnej cenie.

AGROPROJEKTY.pl – największy na polskim rynku wybór typowych i indywidualnych projektów budowlanych budowli dla rolnictwa, wsi i przemysłu. Jeśli wśród setek gotowych projektów nie znajdziesz tego co cie zadowoli wykonamy dla Ciebie projekt indywidualny w rozsądnej cenie. Sprzedaż wysyłkowa.

RolniczeOgłoszenia.pl –internetowy katalog ogłoszeń z branży rolniczej. Ogłoszenia podzielone na kategorie, m.in. : Agrobudownictwo, Agroturystyka, Hodowla zwierząt, Maszyny rolnicze, Nawozy i ochrona roślin, Nieruchomości, Opakowania, Praca, Produkty rolne, Przetwórstwo i art. spoż., Sad i ogród, Urządzenia przetwórcze, Wyposażenie hodowli.