WPW INVEST

WPW INVEST Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Tylnej 4C lok. 5 jest firmą zajmującą się budową obiektów przemysłowych, handlowych, inwentarskich oraz mieszkalnych. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą pawilonów handlowych typu Biedronka, Tesco, Netto, ALDI, LIDL i INTERMARCHE od 2010 roku. Dotychczas kompleksowo zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt obiektów handlowych.
Jesteśmy producentem konstrukcji drewnianych. Posiadamy własny zakład produkcyjny, biuro konstrukcyjne oraz ekipy montażowe i budowlane.
Zakład produkcyjny wytwarza nowoczesne drewniane konstrukcje w technologii płytek kolczastych (system MITEK). Biuro konstrukcyjne oraz specjalistyczne oprogramowanie, na podstawie danych otrzymanych od architekta, przyszłego inwestora bądź wykonawcy określi kosztorys wykonania i pozwoli zaprojektować konstrukcje obiektu w bardzo krótkim czasie. Koszt wykonania dokumentacji obliczeniowej, niezależnie od zamówienia na wykonanie zlecenia, jest po naszej stronie.
Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza posiadająca specjalistyczne
uprawnienia budowlane jest gwarantem dokładnego, bezpiecznego i terminowego przeprowadzenia inwestycji.
Możemy pochwalić się wykonaniem konstrukcji dachowych na domkach jednorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej, obiektach rolniczych (stajnie, ujeżdżalnie, kurniki, chlewnie, tuczarnie) oraz konstrukcji ramowych dla hal produkcyjnych i magazynowych.