VIT-TRA

P.P.H.
Kusowo, ul. Osiedlowa 8
86-022 Dobrcz
tel./fax 52 364 93 33, 364 93 90
e-mail: vittra@vittra.pl
www.vittra.pl

Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe VIT-TRA jest prywatną firmą ze 100% polskim kapitałem.

Znana od 20 lat na polskim i europejskim rynku jako importer, dystrybutor i producent środków higienicznych stosowanych do pozyskiwania mleka oraz najwyższej jakości produktów stosowanych w żywieniu bydła. Innowacyjność w działaniu, fachowe doradztwo, staranna kontrola jakości i szeroka gama oferowanych produktów czynią firmę VIT-TRA godnym zaufania partnerem w prowadzeniu hodowli. Za wysoką jakością oferowanych przez firmę usług przemawia fakt, iż produkty te dostarczane są do najlepszych ośrodków hodowlanych i mleczarni w kraju, gospodarstw spółdzielczych i prywatnych oraz rolników indywidualnych.
Założycielem i właścicielem firmy jest prof.dr hab. Adam Traczykowski, kierownik Katedry Higieny Zwierząt i Środowiska Wiejskiego Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy.
Dewizą firmy jest „Być najlepszym doradcą i przyjacielem hodowcy”. Hasło to realizuje poprzez zapewnienie szerokiej gamy programów promocyjno-szkoleniowych, bezpłatnych szkoleń i seminariów oraz fachowego doradztwa bezpośrednio u hodowcy.
Wszechstronna działalność, wysoka jakość i elastyczność świadczonych usług doradczo – handlowych, wysoka dynamika rozwoju i dobra kondycja finansowa sprawiły, że przedsiębiorstwo VIT-TRA zyskało zaszczytne miano MISTRZA AGRO-LIGI.