Polskie Wydawnictwo Rolnicze

Sp. z o.o.
ul. Metalowa 5
60-118 Poznań
tel. +48/ 61 869 06 30
www.topagrar.pl
www.tygodnik-rolniczy.pl
www.elita-magazyn.pl
www.profitechnika.pl

Top agrar Polska – profesjonalny, nowoczesny i sprawdzony na każdym polu miesięcznik dla rolników i hodowców. Magazyn wydawany jest z dodatkami: top świnie, top bydło oraz Agroszef. W programach specjalnych poświęconych hodowli zwierząt publikujemy artykuły dotyczące żywienia, ochrony zdrowia i nowoczesnych rozwiązaniach w budowie chlewni i obór. Na stronie internetowej podajemy m.in. nowości z branży rolnej oraz aktualne notowania cen. Organizujemy spotkania i warsztaty. Pełna oferta: druk – online – event.

Tygodnik Poradnik Rolniczy – publikujemy porady dotyczące ekonomii, uprawy roślin, produkcji zwierzęcej i techniki rolniczej. Zamieszczamy aktualne informacje o cenach płodów rolnych i środkach produkcji. W gazecie znajdują się również reportaże i materiały interwencyjne.

Elita Dobry Hodowca – nowy specjalistyczny dwumiesięcznik dla producentów mleka, redagowany przez dziennikarzy Tygodnika Poradnika Rolniczego. Znajdują się w nim artykuły i informacje dotyczące zarządzania stadem, żywienia bydła, profilaktyki i leczenia krów, odchowu cieląt czy wyposażenia obór oraz wiele ciekawostek naukowych w praktycznym zastosowaniu.

Profi – Profesjonalna technika rolnicza
Najnowszy magazyn techniki rolniczej dla profesjonalistów. Tylko w nim znajdziesz:
*niezależne testy sprzętu
*najnowsze traktory i maszyny
*automatyzacja i cyfryzacja w rolnictwie
*giganty maszynowe i tuning dla zakręconych techniką.
Zapraszamy do zapoznania się z nowością na rynku!