OVER AGRO

ul. Warszawska 65
98-100 Łask
Biuro Obsługi Klienta: +48 43 675 20 96
Centrala Firmy tel.\fax: +48 43 677 13 39
Bezpłatna infolinia: 800 706 989
e-mail: bok@over-group.pl
www.over-agro.pl

Marka OVER Agro jest wiodącym polskim producentem preparatów dla zwierząt hodowlanych. Nowatorskie podejście przy produkcji preparatów doceniane jest zarówno przez hodowców, lekarzy weterynarii, jak i zagranicznych partnerów. Oferta OVER Agro została opracowana w oparciu o 18-letnie doświadczenie i na bieżąco jest wspierana przez specjalistów z zakresu żywienia i leczenia bydła.

Od początku istnienia marka inwestuje w nowoczesne rozwiązania. W ramach doskonalenia preparatów OVER Agro prowadzi badania we własnych laboratoriach, jak i we współpracy z wieloma renomowanymi uczelniami w Polsce. Dzięki czemu marka wprowadziła na polski i światowy rynek kilka unikatowych produktów wysokiej użyteczności i wartości dla klienta, które można z dumą uznać za wzorcowe w świadczonej branży.

Receptury oraz składy produktów OVER Agro bazują na wyselekcjonowanych, naturalnych surowcach roślinnych pozyskiwanych z różnych zakątków całego świata. Dzięki temu oferta marki przystosowana jest do potrzeb nowoczesnej, efektywnej i wysokowydajnej hodowli. Ciągły rozwój oraz obserwacja aktualnych potrzeb na rynku pozwalają marce wdrażać innowacyjne preparaty, cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów.

Marka OVER Agro należy do spółki OVER Group zrzeszającej dziesięć marek w wielu branżach. Dynamicznie rozwijający się dział eksportu oraz wysoka jakość oferowanych produktów i usług umożliwiły ekspansję firmy na rynki zagraniczne oraz założenie przez spółkę w 2015 roku oddziału w New Delhi – OVER Group India. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji produkty sygnowane marką OVER Group można znaleźć na terenie Europy, Azji oraz kraje Bliskiego Wschodu.