KROTOSKI-CICHY

Krotoski-Cichy Sp. z o.o. sp.k.
Salon VW i AUDI oddz. Łódź
ul. Niciarniana 51/53
92-320 Łódź
www.volkswagenlodz.pl

Krotoski-Cichy Łódź – autoryzowany dealer marki Audi, Volkswagen oraz Volkswagen Użytkowe.
Jesteśmy ekspertami w branży motoryzacyjnej. Wiedzę i doświadczenie łączymy z profesjonalizmem. Najlepsze rozwiązania dobieramy dla każdego Klienta indywidualnie, gdyż zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze.
Budujemy długoterminowe relacje z naszymi Klientami oparte na wzajemnym zaufaniu. Zawsze staramy się być rzetelnym partnerem oferującym kompleksowe usługi. Przywiązujemy olbrzymią wagę do kwalifikacji i umiejętności pracowników, czasu trwania procesu usługowego, doradztwie przy współudziale klienta w procesie zakupowym, terminowości oraz dotrzymaniu obietnic, co przekłada się na osiąganą ocenę, w której ponad 95% naszych Klientów uważa nasze standardy jako bardzo dobre. W ciągłej sprzedaży w naszych oddziałach posiadamy kilkaset nowych samochodów na stoku oraz aut używanych dostępnych od ręki.
Zapewniamy kompleksowe usługi w każdym zakresie związanym z użytkowaniem samochodu. Począwszy od sprzedaży nowych samochodów Audi, Volkswagen, Volkswagen Użytkowe, w tym również pojazdy specjalistyczne, dla klientów indywidualnych i flotowych, poprzez serwis, ubezpieczenia, formy finansowania, naprawy powypadkowe, serwis blacharsko-lakierniczy, auto pomoc, odkup samochodów wszystkich marek i sprzedaż aut używanych do stacji demontażu pojazdów.