KASTELL

Systemy Szczotek Przemysłowych
ul. Zachodnia 2
55-330 Błonie
tel. 71 356 70 35
fax 71 356 71 17
e-mail: info@kastell.pl
www.kastell.pl

Firma KASTELL Systemy Szczotek Przemysłowych powstała we Wrocławiu w 1999 r. Z małej, kliku osobowej firmy specjalizującej się w handlu i produkcji szczotek komunalnych, staliśmy się jednym z największych producentów szczotek przemysłowych w Polsce.

Wysoka jakość produktów oraz indywidualne podejście do obsługi klienta były od początku i są nadal naszymi priorytetami. Dlatego też w trakcie ponad dwudziestoletniej działalności położyliśmy nacisk na inwestycje w oprogramowanie projektowe typu CAD, systemy wspomagające obsługę klienta, procesu logistyczne i produkcję oraz nowoczesne, sterowane cyfrowo, maszyny.

Nowoczesny park maszyn oraz własne biuro projektowe umożliwiają nam produkcję szczotek talerzowych, walcowych, listwowych do praktycznie każdej dostępnej na polskim rynku zamiatarki (w tym również lotniskowej), maszyny czyszczącej lub szorowarki. Ponadto produkujemy szereg wysokiej jakości szczotek technicznych oraz specjalistycznych wg indywidualnych potrzeb klienta (m. in. do warzyw i owoców, zwierząt i wiele innych).