InterHeat Inc.

9-7, Hwangsaeul-ro 200beon-gil, Bundang-gu, Seongnam-si, Gyeonggi-do
13595 KOREA
tel. +82-70-7500-1201
fax +82-70-7500-1204
e-mail: interheat@interheat.com

InterHeat Inc., założona w 1995 roku w Korei Południowej, jest profesjonalnym producentem urządzeń grzewczych na podczerwień i grzejników z włókna węglowego dla przemysłu szklarniowego i hodowli zwierząt.

W 2012 roku, zainspirowana i zachęcona przez właścicieli szklarni i hodowców drobiu, InterHeat opracowała nowy grzejnik z włókna węglowego. Grzejnik z włókna węglowego to elektryczne urządzenie grzewcze, które wykorzystuje lampę z włókna węglowego do emitowania wysokiej temperatury, aby ogrzać rośliny i zwierzęta w gospodarstwach. Podobnie jak tradycyjne osłony lamp InterHeat, to urządzenie jest bezpieczne, czyste, wydajne i łatwe w montażu, co stanowi doskonałą alternatywę dla grzejników gazowych.

InterHeat Inc., established in 1995 in South Korea, is a professional manufacturer of infrared heating appliance and carbon fiber heaters for greenhouse and animal husbandry industries.

In 2012, under the inspiration and encouragement of greenhouse and poultry farmers, InterHeat developed new product-carbon fiber heater. Carbon fiber heater is an electrical heating appliance which use carbon filament lamp to radiate high heat so as to warm plants and animals on farms. Like InterHeat traditional lamp protectors, this appliance is safe, clean, efficient and easy to assemble, which is an excellent alternative to gas heaters.