HYPRED

Polska Sp. z o.o.
ul. Kasztanowa 4
64-320 Niepruszewo
tel. 61/ 813 86 40
fax 61/ 813 86 91
www.hypred.pl

Od przeszło 50 lat grupa ROULLIER dostarcza nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań dla rolnictwa, w tym dla swej największej grupy odbiorców – hodowców bydła. Produkty firmy HYPRED – będącej częścią koncernu ROULLIER, charakteryzują się wysoką innowacyjnością i wyróżniają się na rynku unikalnymi rozwiązaniami.
HYPRED stał się niekwestionowanym liderem dostarczającym rozwiązań dla szeroko rozumianej higieny i dobrostanu zwierząt. Od lat z sukcesem i zaangażowaniem docieramy do najlepszych polskich gospodarstw ze środkami higieny zarówno przed- jak i poudojowej oraz środków do higieny instalacji udojowej, jak np. dwuskładnikowy GOLDEN MIX czy preparat łączący dezynfekcję i kosmetykę – HM VIR FILM+.
Uzupełnieniem oferty HYRPED są specjalistyczne funkcjonalne dodatki paszowe gamy HY-DIET, aplikowane w formie łatwo rozpuszczalnych i musujących bolusów oraz dodatków dla cieląt.
HYPRED Polska – jako część koncernu ROULLIER – oferują sprawdzone i unikatowe rozwiązania, które rok rocznie potwierdzają swoją skuteczność w tysiącach polskich gospodarstw