DUKA

POLSKA Sp. z o.o.
ul. Sierpnia 80 15/3
59-700 Bolesławiec
tel./fax 75/ 734 89 63
tel. kom. 731 616 858
e-mail: biuro@duka-polska.pl
www.duka-polska.pl

Firma DuKa Polska Sp. z o.o. od początku swojej działalności jest polskim oddziałem firmy DüKa DüngekalkgesellschaftmbH – producenta wysokiej jakości nawozów wapniowych oraz produktów stosowanych w hodowli zwierząt. Jesteśmy dystrybutorem ich produktów zarówno w Polsce jak i w Europie Wschodniej. Jakością swojego asortymentu firma ta zdobyła wysokie uznanie wśród odbiorców niemieckich, francuskich, szwajcarskich, austriackich i czeskich – a teraz również i polskich.
Nasze doświadczenie oraz wysoka jakość produktów, które Państwu oferujemy to wynik połączenia naszej wiedzy z cennymi uwagami z Państwa strony. Na tej podstawie udało nam się zbudować zaufanie, które jest niezbędne przy owocnej współpracy.
Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty do upraw ekologicznych. W swojej ofercie DuKa Polska Sp. z o.o. posiada wysokiej jakości nawozy wapniowe w formie pylistej oraz granulowanej takie jak: Magnesiumkalk, Dolokorn, Dolophos 15, Dolophos 26 i ÖKOPHOS-PLUS, oraz produkty stosowane przy hodowli zwierząt: DEKAMIX i KSM Kalkalkalisch.