CID LINES

Sp. z o.o.
Świerkowa 20, Niepruszewo
64-320 Buk
tel. 61 896 81 90
e-mail: biuro@cidlines.pl
www.cidlines.pl

W CID LINES wierzymy, że higiena to zdrowie. A zdrowie to z kolei klucz do większej rentowności i zrównoważonego rozwoju. W rolnictwie zdrowe zwierzęta zapewniają hodowcom większy zwrot z inwestycji. W branży spożywczej higiena i bezpieczeństwo prowadzą do lepszego biznesu, zgodnie ze wszystkimi przepisami. Ogólnie rzecz biorąc, konsumenci końcowi zawsze będą czerpać korzyści ze zdrowego łańcucha pokarmowego, prowadzącego do lepszego samopoczucia.

Właśnie dlatego pracujemy dla higieny (we make hygiene work). I robimy to w najbardziej skuteczny sposób, jako zaufany partner rolników i specjalistów od żywności. Oferujemy nie tylko szeroką gamę produktów do konkretnych celów, ale także doradztwo, które jest w pełni dostosowane do każdej sytuacji i każdego etapu w łańcuchu. Aby znaleźć odpowiednie rozwiązania higieniczne, budujemy trwałe relacje i oferujemy ciągłe wsparcie.

Ponadto niezmiennie inwestujemy w badania i rozwój oraz dzielimy się innowacjami z naszymi partnerami. Dzięki temu pomagamy skupić się na tym, co naprawdę ważne: utrzymanie zdrowego biznesu.