BIOWET Drwalew S.A.

ul. Grójecka 6
05-651 Drwalew
tel. 48/ 664 30 47
fax 48/ 664 60 71
e-mail: info@biowet-drwalew.pl
www.biowet-drwalew.pl

Biowet Drwalew S.A. jest firmą z 85-letnią historią i ugruntowaną pozycją na rynku leków dla zwierząt. Od 5 lat Spółka korzysta z doświadczeń Ovejero Group – producenta preparatów weterynaryjnych o światowym zasięgu z centralą w Hiszpanii.

Naszym celem jest ciągła poprawa zdrowia oraz wydajności produkcji zwierzęcej. Korzystamy z doświadczeń międzynarodowych, by optymalnie reagować na zmiany na rynku. Wspieramy rozwój polskiej hodowli i weterynarii. Rozwijając działalność dostosowujemy ją do potrzeb lekarzy i hodowców, a także międzynarodowych standardów produkcji leków.

Specjalizujemy się w produkcji chemioterapeutyków. Wspieramy hodowców bydła w poprawie produkcyjności stad poprzez propagowanie szczepień przeciw mastitis z wykorzystaniem naszej innowacyjnej szczepionki. Produkty wytwarzamy w warunkach wymogów GMP, gwarantujących wysoką jakość, zgodną z normami Unii Europejskiej oraz WHO. Wszystkie produkty przeszły szczegółową analizę i uzyskały certyfikaty Ministra Zdrowia potwierdzające ich jakość i skuteczność.