AXAN

Sp. z o.o.
ul. Słoneczna 5
08-311 Bielany
tel. 25/ 787 87 83
www.axan.pl

AXAN Sp. z o.o. jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem paliw płynnych w Polsce. Jako jedni z nielicznych posiadamy koncesję na obrót paliwami ciekłymi z zagranicą wydaną przez Urząd Regulacji Energetyki.
Zaopatrując różne sektory gospodarki, jak rolnictwo, przemysł, usługi i gospodarstwa domowe, zapewniamy pierwszorzędną jakość oleju napędowego, benzyny, gazu w butlach, autogazu, oraz gazu do zbiorników przydomowych i przemysłowych.
Gwarantujemy najwyższą jakość oraz ciągłość dostaw poprzez nowoczesny system sprzedaży. Nasi przedstawiciele i własna flota cystern do transportu paliw pozwala nam na szybką realizację zamówień.
Nasz dział techniczny oferuje fachowe doradztwo na każdym etapie projektowania, wykonania oraz użytkowania instalacji zbiornikowej.
Sieć stacji paliw oraz punkty autogazu cieszą się wielkim zaufaniem i uznaniem wśród naszych Klientów. Kontrahentom chcącym posiadać własny zbiornik oferujemy kompleksowe rozwiązania do bezpiecznego magazynowania oleju napędowego, opałowego lub Adblue.
Dokładamy wszelkich starań, aby propagować zrównoważony rozwój społeczności lokalnej uczestnicząc aktywnie w piknikach integracyjnych, kulturalnych, czy wydarzeniach sportowych promując zdrowy styl życia i dbałość o ochronę środowiska