Opinie

Targi FERMA są wydarzeniem, które zajmuje stałą pozycję w kalendarzu naszej firmy. Targi w Łodzi są dla nas bardzo dobrą okazją nie tylko do spotkań z hodowcami, wysłuchania ich opinii oraz uwag, ale również do prezentacji nowej oferty naszej firmy. Uważamy, że jest to impreza mająca potencjał i charakter, skupiająca specjalistów branży hodowlanej, którą warto kontynuować. Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim Gościom za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na kolejną edycję.

Marcin Krajewski

Prezes Zarządu , HODOWCA Sp. z o.o.

Ferma Bydła jest dla nas najważniejszym wydarzeniem targowym w roku. Składa się na to kilka czynników, m.in specjalizacja targów, ich lokalizacja oraz termin, w którym się odbywają. Uczestniczyliśmy również we wcześniejszych edycjach Fermy w Poznaniu. Przeniesienie eventu do centralnej Polski było bardzo dobrym posunięciem, ponieważ wydarzenie stało się bardziej dostępne dla rolników z każdego zakątka Polski. EUROMILK specjalizując się w produkcji maszyn przeznaczonych głównie dla gospodarstw mleczarskich oraz wyposażeniu budynków inwentarskich mocno wpisuje się w charakter imprezy.
Każdego roku przedstawiamy Nowości w naszej ofercie produktowej. W Łodzi klienci po raz pierwszy zobaczyli m.in. Rozrzutnik obornika EM Buffalo oraz Robot paszowy EM Feedex. Premiera w roku 2016 była dla nas szczególnie ważna. Zaprezentowaliśmy koncept automatycznego żywienia EM TMRobot, pokazujący kierunek, w którym podąża EUROMILK, czyli mocna specjalizacja w produkcji zaawansowanych systemów żywienia zwierząt. Prezentowanie Nowości na targach Ferma Bydła to nie przypadek, ponieważ zdajemy sobie sprawę z rangi i prestiżu tego wydarzenia. Ze względu na mocną specjalizację myślę, że nie powinno tutaj zabraknąć firm obsługujących rolników oraz samych rolników zajmujących się hodowlą zwierząt. Dodatkowe atuty targów to nowoczesna Hala EXPO, wysoka jakość obsługi oraz organizacja, która stoi na bardzo wysokim poziomie.

Robert Szepietowski

Dyrektor Handlowy, GAMA Group Szepietowscy sp. j.

Targi FERMA są wydarzeniem, które zajmuje stałą pozycję w kalendarzu naszej firmy. Targi w Łodzi są dla nas bardzo dobrą okazją nie tylko do spotkań z hodowcami, wysłuchania ich opinii oraz uwag, ale również do prezentacji nowej oferty naszej firmy. Uważamy, że jest to impreza mająca potencjał i charakter, skupiająca specjalistów branży hodowlanej, którą warto kontynuować. Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim Gościom za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy na kolejną edycję w lutym 2017 roku.

Ewa Mrożek

Prokurent, Thye Lokenberg Polska Sp. z o.o.

Ferma Bydła w Łodzi to dla Alima-Bis stały i mocny punkt w kalendarzu wystawienniczym. Swoje produkty pokazujemy podczas tej wystawy od początku jej istnienia, jeszcze w czasach, gdy impreza odbywała się w Poznaniu. Można powiedzieć, że rozwijamy się wraz z Fermą prezentując coraz to inne, ulepszone produkty coraz to większej rzeszy gości, jacy na Fermę przybywają. To wyjątkowa impreza dla specjalistów z branży, hodowców, producentów mleka oraz przedsiębiorstw, które tę produkcję wspierają swoimi urządzeniami i pomysłami. Podczas Fermy Bydła 2016 rzecz jasna nie zabraknie Alimy i jej produktów. Osobiście bardzo cenię sobie fora naukowe i wykłady, które odbywają się podczas Imprezy. To istotne, aby zwiedzający oprócz maszyn i urządzeń mogli się jeszcze czegoś cennego nauczyć, co mogą wykorzystywać w swojej codziennej, ciężkiej pracy hodowcy.

Tomasz Łuczak

Dyrektor Zarządzający, A-Lima-Bis Sp. z o.o.

Międzynarodowe Targi Ferma Bydła to najciekawsze targi branżowe związane z technologią hodowli i chowu bydła w Polsce. Nasza firma od zawsze uczestniczy w tej imprezie. Prezentujemy na tej wystawie nasze najnowsze produkty oraz rozwiązania, które mamy przyjemność przedstawiać odwiedzającym nasze stoisko klientom. Często ten kontakt z klientami stanowi początek nowej inwestycji i współpracy z naszą firmą, która w zakresie doju, automatyzacji, wyposażenia obór i serwisu jest liderem na rynku polskim. Dzięki rozbudowanej sieci Autoryzowanych Dealerów staramy się dotrzeć do każdego hodowcy w naszym kraju zapewniając obsługę na najwyższym poziomie. Wystawa zapewnia nam możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem, a co za tym idzie lepszego zidentyfikowania potrzeb klientów.

Marcin Grygorcewicz

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Sprzedaży, GEA Farm Technologies Sp. z o.o.

Targi Ferma Bydła i Ferma Świń i Drobiu to dynamicznie rozwijająca się specjalistyczna impreza, na której spotykamy profesjonalnego klienta – rolnika-hodowcę, wciąż myślącego o nowych inwestycjach. Dlatego jako wystawcę, szczególnie interesuje nas, wysoko wykwalifikowane zaplecze techniczne oraz merytoryczne. Liczne panele dyskusyjne, konferencje, seminaria, są nieodłącznym oraz niezwykle istotnym elementem tej imprezy. Jest to wyraźny sygnał, że polscy rolnicy poszukują nie tylko nowoczesnych oraz dopasowanych rozwiązań, ale także wiedzy i specjalistycznej obsługi, ponieważ stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Piotr Kubsik

Business Development Manager, Anti-Germ (Polska) Sp. z.o.o.

Firma Schaumann jest obecna na targach Ferma od wielu lat. Z radością przyjęliśmy informacje, iż organizację targów przejęło DLG. Widać pozytywne zmiany w organizacji, co skutkuje lepszą lokalizacją i co najważniejsze większą liczbą osób zwiedzających. Ferma zmierza drogą najwiekszych targów w Hanowerze. Z przyjemnością wystawimy się w kolejnej edycji targów, gdyż niezmiernie cenimy sobie możliwość spotkania z naszymi klientami.

Marek Poławski

Prezes Zarządu, Schaumann Polska Sp. z o. o.