Strefa Wiedzy

Hodowco – przed podjęciem decyzji skonsultuj się ze specjalistą!

Zapraszamy Państwa do STREFY WIEDZY – specjalnej strefy zlokalizowanej przy wejściu głównym do hali EXPO, gdzie specjalizujący się w hodowli poszczególnych grup zwierząt eksperci, odpowiedzą na Wasze pytania.

BYDŁO

  • dr Ryszard Kujawiak ponad pół wieku zajmuje się praktycznym żywieniem zwierząt, od 1993 roku doradca prezesa w Sano-Nowoczesne Żywienie Zwierząt, najbardziej znanej i cenionej firmie paszowej, która jako pierwsza w Polsce uzyskała w 2003 roku certyfikat jakości DLG, a w 2018 i 2019 roku zdobyła statuetkę „Izydora”, dla najbardziej przyjaznej rolnikom firmy. Autor ponad 1.000 publikacji poświęconych żywieniu zwierząt, współautor wielu innowacyjnych produktów Sano.

TRZODA

  • Marcin Markiewicz Starszy specjalista, ponad 15 lat zajmuje się żywieniem zwierząt w Sano-Nowoczesne Żywienie Zwierząt, najbardziej znanej i cenionej firmie paszowej, która jako pierwsza w Polsce uzyskała w 2003 roku certyfikat jakości DLG, a w 2018 i 2019 roku zdobyła statuetkę „Izydora”, dla najbardziej przyjaznej rolnikom firmy. Ceniony wśród wielu hodowców, którzy dzięki niemu osiągają rekordowe wyniki w hodowli zwierząt.

DRÓB

  • Paweł Bortacki dyrektor zarządzający, ponad 20 lat zajmuje się żywieniem zwierząt w Sano-Nowoczesne Żywienie Zwierząt, najbardziej znanej i cenionej firmie paszowej, która jako pierwsza w Polsce uzyskała w 2003 roku certyfikat jakości DLG, a w 2018 i 2019 roku zdobyła statuetkę „Izydora” dla najbardziej przyjaznej rolnikom firmy. Autor wielu publikacji popularnych i naukowych poświęconych żywieniu zwierząt.