OVER AGRO

ul. Warszawska 65
98-100 Łask
Biuro Obsługi Klienta: +48 43 675 20 96
Centrala Firmy tel.\fax: +48 43 677 13 39
Bezpłatna infolinia: 800 706 989
e-mail : bok@over-group.pl
www.over-agro.pl
Marka OVER Agro należy do OVER Group
www.over-group.pl

Marka OVER Agro jest wiodącym producentem preparatów dla zwierząt hodowlanych na polskim rynku. Nowatorskie podejście przy produkcji preparatów doceniane jest zarówno przez hodowców, lekarzy weterynarii, jak i zagranicznych partnerów. Oferta OVER Agro opracowywana jest w oparciu o 17 letnie doświadczenie i wspierana przez specjalistów z zakresu żywienia i leczenia bydła. W ramach doskonalenia preparatów marka prowadzi wciąż badania we własnych laboratoriach jak i we współpracy z wieloma uczelniami w Polsce.
Tworząc produkty OVER Agro bazuje na wyselekcjonowanych, naturalnych surowcach roślinnych pozyskiwanych z różnych zakątków całego świata. Dzięki temu oferta marki przystosowana jest do potrzeb nowoczesnej, efektywnej i wysokowydajnej hodowli. Ciągły rozwój na rynku pozwala marce rok do roku wdrażać innowacyjne preparaty, cieszące się ogromnym poparciem wśród klientów.

Marka OVER Agro należy do spółki OVER Group zrzeszającej dziesięć marek w wielu branżach. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji produkty sygnowane marką OVER Group można znaleźć na terenie Europy, Azji oraz kraje Bliskiego Wschodu. Od 2015 działa również na terenie Indii za sprawą, nowego oddziału w New Delhi.