CID LINES

Sp. z o.o.
ul. Świerkowa 20, Niepruszewo
64-320 Buk
tel. 61/ 89 681 90
fax 61/ 896 81 93
e-mail: biuro@cidlines.pl
www.cidlines.pl

Firma CID LINES powstała w 1988 roku w belgijskim mieście Ieper. Od początku swej działalności CID LINES jest producentem szerokiej gamy produktów higieny.

Produkujemy środki czyszczące i dezynfekujące, które zapewniają bio-bezpieczeństwo w całym cyklu wytwarzania produktów spożywczych, od hodowli bydła, drobiu, trzody chlewnej, owiec do transportu, przetwarzania żywności i gastronomii.
Produkcja w naszej całkowicie skomputeryzowanej fabryce spełniają najwyższe standardy jakościowe.
W naszych laboratoriach wykwalifikowani chemicy i inżynierowie nieustanie pracują nad znalezieniem coraz lepszych rozwiązań w zakresie higieny oraz wprowadzeniem rygorystycznego programu kontroli jakości. Podstawowe badania prowadzone są we współpracy z uniwersytetami w Gent i Leuven. Firma CID LINES posiada sieć dystrybucji na 5 kontynentach (w ponad 50 krajach) oraz filie w Wielkiej Brytanii, Francji, i Polsce. Od 2001 roku nasze produkty posiadają certyfikaty jakości GMP i ISO 9001.

W Polsce produkty CID LINES są dostępne od 1993 roku. Od 1997 roku dystrybucją tych produktów zajmuje się firma CID LINES IHS. Siedziba firmy w Niepruszewie k. Poznania. W naszym kraju dostępnych jest ponad 100 preparatów do mycia i dezynfekcji z całej gamy produkowanej w Belgii. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz rosnącym wymaganiom sanitarnym wciąż wprowadzamy do obrotu w Polsce nowe produkty. Nasi przedstawiciele działają na terenie całego kraju, służąc Państwu fachowym doradztwem i obsługą na najwyższym poziomie przez 24 h na dobę.

NASZA MISJA:
„CID LINES będzie spełniać najwyższe wymogi bio-bezpieczeństwa poprzez dostarczanie najlepszych produktów i usług przy zachowaniu najkorzystniejszych cen, co osiągnie dzięki wsłuchiwaniu się w potrzeby swoich klientów oraz ciągłemu doskonaleniu produktów i procesów technologicznych.