AGROSKŁAD

Wł. Jabłoński, J. Kaszuba, Spółka Jawna
Józefin 39
97-225 Ujazd
tel. 44/ 719 24 88
www.agrosklad.com.pl

Agroskład ma ponad 25-letnie doświadczenie w branży. Firma powstała w 1990 roku w Ujeździe. Dziś mamy także swoje oddziały w Łowiczu i Tuszynie. Zapewniamy dostęp do najskuteczniejszych produktów dla rolnictwa, co pozwoliło nam osiągnąć silną pozycję na rynku i stworzyć rozpoznawalną markę.
W ofercie Agroskład rolnik znajdzie kwalifikowany materiał siewny – zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla zapewnienia jakości plonów i zwiększenia opłacalności produkcji. Prowadzimy specjalny dział poświęcony środkom ochrony roślin, który oferuje naszym Klientom pełne doradztwo przy wyborze odpowiednich produktów chemicznych. Zajmujemy się dystrybucją nawozów, w tym nawozów marki własnej: nawozu dolistnego AgroTop 15-18-18 oraz wielkoskładnikowego Rolavit (zboża, kukurydza, rzepak).
Agroskład to także dobry adres dla rolników chcących zainwestować w unowocześnienie swojego parku maszynowego. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki New Holland, ale oferujemy również maszyny i sprzęt rolniczy innych czołowych producentów. Jednocześnie zapewniamy fachowy serwis gwarancyjny, pogwarancyjny oraz sprzedaż części zamiennych do maszyn.
Ważną częścią firmy Agroskład jest także dział materiałów budowlanych. Oferujemy ich sprzedaż zarówno w swoich oddziałach, jak i w sklepie marki Majster Plus w Tuszynie.
Agroskład to przede wszystkim wykwalifikowana, doświadczona, wykształcona kadra pracowników, która doradza naszym Klientom i pomaga im w wyborze najlepszych rozwiązań dla nowoczesnego, wydajnego gospodarstwa.